Vüqar Qurbanov vəzifəsindən azad edildiTƏBİB icraçı direktoru Vüqar Qurbanov vəzifəsindən çıxarılıb.
Məlumata görə, sədrin səlahiyyətlərinin icrası qurumun müavini Anar İsrafilova həvalə olunub.
Hələlik rəsmi qurumlar tərəfindən Vüqa..
Dövlət qurumu "KFC" - nin reklamı ilə məşğuldur - FOTOAzərbaycan Yerüstü Nəqliyyat Agentliyinin rəhbərliyi Bakının ictimai nəqliyyat sistemini daha da rəzil günə qoymaqda davam edir.
Bizimesr.az-ın məlumatına görə, tanınmış memar Elçin Əliyev paytaxtda..
Yol Polisi piyadalara müraciət edib - MƏTNBaş Dövlət Yol Polisi İdarəsi piyadalara ictimai nəqliyyatı minik meydançalarında, avtobus dayanacaqlarında, onlar olmadıqda isə, səkidə və ya yol çiyinlərində gözləmələri ilə bağlı müraciət edib.
B-2-nin pilotları təhlükə zamanı necə katapult edir?B-2 bombardmançısı dünyada təkcə səs-küylü əməliyyatları ilə deyil, həm də qeyri-adi forması ilə tanınır. Onun konstruksiyası hazırlanarkən pilotların fövqəladə vəziyyətdə katapult edə bilməsi də nəzə..
Kəmaləddin Heydərova iki müavin təyin edildiFövqəladə hallar naziri Kəmaləddin Heydərova iki müavin təyin edilib.
Məlumata görə, bunlardan biri Cəbrayıl Eldar oğlu Xanlarovdur. O, bir neçə gün əvvəl işdən azad edilən Orucəli Hacıyevi əv..
Vuçiç: Əziz dostum İlham Əliyevdən çox şeyi öyrənirəmMən əziz dostum İlham Əliyevdən çox şeyi öyrənirəm, nəinki bu gün, həmçinin digər vaxtlarda.
Qaynarinfo-nun Balkan bürosu xəbər verir ki, bunu Serbiya Respublikasının Prezidenti Aleksandar Vuçiç Az..