- “Nar” sığınacaqda yaşayan uşaqların yaradıcılıq təşəbbüsünə dəstək oldu - FOTOSərfəli mobil operator "Nar” "Qaranlıqdan sonra…” adlı sosial təşəbbüsə dəstək göstərib. Layihə Azərbaycan Uşaqları İctimai Birliyi tərəfindən sığınacaqda yaşayan uşaqların yaradıcılıq potensialının ü..
- Vüqar Rəhimzadə: Azərbaycan və Serbiya strateji tərəfdaşlığı gücləndirirAzərbaycanın xarici siyasətinin əsas tərkib hissəsi olan müxtəlif dövlətlərlə ikitərəfli əməkdaşlıq əlaqələri yüksələn xətlə inkişaf edir. Qarşılıqlı etimad mühitinin, dostluq münasibətlərinin &..
- İlham Əliyev Si Szinpinə məktub göndərdiAzərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Çinin sədri Si Cinpinə təbrik məktubu ünvanlayıb. Təbrikdə deyilir: "Hörmətli cənab Sədr, Sizi və Sizin simanızda dost Çin xalqını qarşıdan gələn Bahar bayr..
- Vardanyana hökm oxundu - 20 il həbsAzərbaycan Respublikasının Cinayət Məcəlləsinin sülh və insanlıq əleyhinə cinayətlər, müharibə cinayətləri, habelə terrorçuluq, terrorçuluğu maliyyələşdirmə ilə bağlı maddələri ilə və digər ağır cinay..
- Anna Akopyan: Paşinyanla vətəndaş nikahım bitdiErmənistanın baş naziri Nikol Paşinyanla həyat yoldaşı Anna Akobyanın vətəndaş nikahı sona çatıb. Qlobal.az xəbər verir ki, bu barədə Akobyan "Facebook" yazıb. "Əziz həmvətənlərim, Sizə bildi..
- Adil Əliyevə töhmət verildi, Elşən Salahova xəbərdarlıq edildiBakı Şəhər İcra Hakimiyyətində paytaxtın rayon icra hakimiyyətlərinin başçıları və şəhər kommunal xidmətlərinin rəhbərlərinin iştirakı ilə müşavirə keçirilib. Qlobal.az xəbər verir ki, müşavirədə ş..
- Azərbaycan-Gürcüstan-Türkiyə biznes forumu keçiriləcəkFevralın 26-da Gürcüstanın Kaxeti bölgəsinin Tsinandali kəndində VII Azərbaycan-Gürcüstan-Türkiyə biznes forumu keçiriləcək. APA xəbər verir ki, tədbiri Gürcüstanın Ticarət və Sənaye Palatası, Türk..
- Pezeşkian müxalifətçilərlə görüşdə ABŞ-İran danışıqlarını müzakirə edibİran Prezidenti Məsud Pezeşkian ölkənin ictimai fəalları və müxalifət üzvləri ilə görüşüb. "Report" xəbər verir ki, bu barədə "Tasnim" məlumat yayıb. Görüşdə vətəndaşları narahat edən məsə..
- Qaradağlı faciəsindən 34 il ötürBu gün Qaradağlı faciəsinin ildönümüdür. Faciədən 34 il ötür. Xocavənd rayonunun Qaradağlı kəndi erməni işğalçılarına qarşı 4 il qəhrəmanlıqla mübarizə aparıb. Kənd 1992-ci il fevralın 17-də işğal..
- İlham Əliyevin Serbiyaya səfərinə dair videoçarx paylaşıldı (VİDEO)Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin sosial media hesablarında Serbiya Respublikasına rəsmi səfərinə dair videoçarx paylaşılıb. Qlobal.az paylaşımı təqdim edir: ..